Kaimo turizmo sodyba

Kaimo turizmo sodybos nuoma, plaukimui baidarėmis ir ne tik. Sodyba įsikūrusi pačioje ežerų krašto širdyje, Aukštaitijos Nacionaliniame Parke, giliai miškuose ant Asalnykščio ežero kranto, Puziniškio kaime, vienkiemyje, nutolusi nuo Ignalinos 10km. Sodybos apylinkėse atsiveria nuostabus kraštovaizdis. Tad mėgstantiems keliauti valtimis, baidarėmis, pėsčiomis ar dviračiais nebus kada nuobodžiauti. Puikiai tinka nakvynei po įspūdžių kupinos dienos plaukiant baidarėmis su draugais. Atsigauk nuostabioje Lietuvos gamtoje!

Keliautojams, užsisakiusiems baidares, kanojas ar valtis, galime rekomenduoti geriausias stovyklavietes arba išnuomuoti kaimo turizmo sodybą ant ežero kranto su pirtimi.

Nakvynė

Sodyboje įrengti 4 jaukūs kambariai: 1 dvivietis, 1 keturvietis ir virtuvė pirmame aukšte, 2 triviečiai antrame aukšte. Kiekviename kambaryje įrengtas WC bei dušas (galimos papildomos 10 vietų). Antrame aukšte galėsite pailsėti jaukioje terasoje su vaizdu į mišką ir ežerą.

Pirtis

Ežero pakrantėje pastatyta nauja rusiška pirtis. Esant didesniam lankytojų skaičiui galima nakvoti ant čiužinių antrame pirties aukšte (iki 15 žmonių).

Aukštaitijos Nacionalinio Parko apylinkės šalia sodybos

Nuo sodybos iki Ginučių vandens malūno 5km, iki Ladakalnio 2,5km, iki „Bitės“ apžvalginio bokšto 8 km, iki Bitininkystės muziejaus 10km, iki etnografinio Salų kaimo 2km, iki Puziniškio ąžuolo 0.7km. Šalia sodybos eina pėsčiųjų ir dviratininkų apžvalginis takas per Aukštaitijos nacionalinį parką.

Pramogos

Norintiems ne tik poilsio, bet ir pramogų, galime pasiūlyti išsinuomoti baidares, kanojas, valtis ar išbandyti irklentes!