Rekomenduojami Baidarių Maršrutai

Nuolaidos organizatoriams

Žygio planuotojas užsakantis daugiau nei 5 baidares gauna 100% nuolaidą sau.

Nuolaidos grupėms

Didesnėms grupėms, studentams, moksleiviams taikomos nuolaidos.

Turite klausimų? Norite užsakyti baidares? Skambinkite telefonu +370 698 32207 arba rašykite info@baidariuuostas.lt

Baidarių nuoma Aukštaitijoje

Užsiimame baidarių, valčių, kanojų, irklenčių ir turistinio inventoriaus nuoma. Visada patarsime, rekomenduosime įdomesnį vandens maršrutą. Galėsime nuvežti baidares į maršruto pradžią ir parsivežti pasibaigus kelionei. Taip pat yra galimybė plaukti baidarėmis su nakvyne. Mūsų klientams galime rekomenduoti arba padėti užsisakyti kaimo turizmo sodybą, stovyklavietę, pirtį.

Sodybos nuoma

Kaimo turizmo sodybos nuoma, plaukimui baidarėmis ir ne tik. Sodyba įsikūrusi pačioje ežerų krašto širdyje, Aukštaitijos nacionaliniame parke, giliai miškuose ant Asalnykščio ežero kranto, Puziniškio kaime, vienkiemyje, nutolusi nuo Ignalinos 10km. Puikiai tinka nakvynei po įspūdžių kupinos dienos plaukiant baidarėmis su draugais. Atsigauk nuostabioje Lietuvos gamtoje!

Stovyklavietės nuoma

Stovyklavietė šalia Almajo ežero (apsistojus joje patogu plaukti baidarėmis maršrutu Būka – Ginučiai, baigiant pirmos dienos maršrutą, atplaukiat tiesiai į stovyklavietę). Stovyklavietė turi gera privažiavimą ir kitus patogumus: parkingą, laužaviete, stogu, sėdimom vietom ir priėjimu prie Almajo ežero.

Mobilios pirties ant ratų nuoma

Stovyklaujantiems gamtoje, siūlome pirties ant ratų nuomą. Kur geriau pasidalinti kupina įspudžių diena, negu atpalaiduojančioje pirtyje po plaukimo baidarėmis gražiausiomis Aukštaitijos upėmis ir ežerais.

Pramoginis laivas

Kviečiame paplaukioti pramoginiu laivu „Vytis“ gražiausiu Lūšio ežeru ir pasigrožėti kitų ežerų labirintais. Pasidžiaugti vaizdingais krantais ir senoviniais kaimų siluetais.

DAROM!!!

Plaukdami surinkite visas pakeliui pasitaikančias šiūkšles! Mes priimsime visas Jūsų surinktas šiūkšles ir pasirūpinsime jų išvežimu.

Mūsų Draugai